IMG_3761

Promyczki z wizytą w Bibliotece…

W zeszły piątek Promyczki wybrały się do Biblioteki Publicznej w Zdunach na zajęcia zorganizowane z okazji Światowego Dnia Książki, który przypada na dzień 23 kwietnia. Najpierw przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z tym magicznym dla nich miejscem, dostępnym księgozbiorem oraz podstawowymi zasadami zachowania się w Bibliotece, a także dowiedziały się, w jaki sposób można wypożyczyć książkę. Następnie wysłuchaliśmy bajki czytanej przez Panią Ewelinę pt. “Przygody Fenka – Biblioteka”, dzieci z zaciekawieniem słuchały i odpowiadały na zadawane pytania. Promyczki razem z Panią Bibliotekarką omówiły budowę książki oraz poznały proces jej powstawania. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak otrzymał kolorowankę, zakładkę do książki oraz dyplom “Przyjaciela Książki”. Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie za zaproszenie i przeprowadzenie ciekawych zajęć 🙂

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email