mikolaj

Zachęcamy do udziału w konkursie – „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu” dzieci z rodzicami ;-).

O KONKURSIE:

1. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną, techniką zgodną z regulaminem, której tematem jest „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu”.

2. Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 27 października 2022 r. wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej: www.konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl

3. Organizator do dnia 13 listopada 2022 r. wyłoni w każdej kategorii prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu oceny prac konkursowych. Uczestnicy zostaną niezwłocznie powiadomieni o zakwalifikowaniu pracy do drugiego etapu i zobowiązani do przesłania oryginału pracy w nieprzekraczalnym terminie 22 listopada 2022 r. do sekretariatu konkursu: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin.

4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2022 r. (godz. 15.00) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Do pobrania:
regulamin

KONTAKT:
Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem:
swmikolaj@fsd.lublin.pl