© 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Mamo, tato życzę Wam w zdrowiu, szczęściu wielu lat. Żadnych smutków, ani łez. Mamo, tato Kocham Cię.

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła” W. Szymborska

W piątek odwiedziła nas Pani Małgorzata Skiba. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, poznać potrzebne atrybuty w codziennej pracy,

Dalsza część fotorelacji. W dniu wczorajszym miało miejsce rozwiązanie konkursu jak również zwiedzanie wozu strażackiego, zapoznanie się ze sprzętem strażackim, oraz wspólne zabawy. Dziękujemy @OSP

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się rozwiązanie konkursu plastycznego pt. „Mój bohater strażak”. Aż 18. naszych przedszkolaków wzięło w nim udział. Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,A na tej fladze biel i czerwień.Czerwień to miłość, biel serce czyste.Piękne są nasze barwy ojczyste.”

Wielkanoc, wielkanoc – te święta to pamiątka, że Chrystus zbawił ludzi…

„Wielkanocny raz Zajączek, schował, zamiast dać do rączek, słodkie jajka i pisanki oraz inne niespodzianki!” Dziękujemy Zajączkowi za odwiedziny i wspaniałą zabawę, do zobaczenia za

Niedziela Palmowa za pasem…. Katecheza poświęcona Panu Jezusowi, którego po królewsku przywitali mieszkańcy Jerozolimy. Dzieci wykonały palmy wielkanocne gotowe do poświęcenia już w najbliższą niedzielę.

W środę 2 kwietnia nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w Niebieskich Igrzyskach, których pomysłodawcą i inicjatorem jest Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w
© 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone