IMG_3298

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. “Jestem Superbohaterem – ratuję naszą planetę Ziemię”.

W piątek 26 kwietnia miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Jestem Superbohaterem – ratuję naszą planetę Ziemię”, który został zorganizowany wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Krotoszynie. Jury w składzie: Pani Renata Drygas, Pani Marta Panek, ks. Krzysztof Śliczny oraz Pan Miłosz Zwierzyk, miało nie lada wyzwanie, gdyż wszystkie prace były bardzo ciekawe, oryginalne i zostały wykonane z wielką starannością. Po burzliwych dyskusjach komisji udało się wyłonić zwycięzców. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom!
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych prac. Serdeczne podziękowania składamy również Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krotoszynie i Urzędowi Miejskiemu w Zdunach za okazane wsparcie rzeczowe. Już teraz zapraszamy naszych przedszkolaków do brania udziału w kolejnych konkursach! Prace dzieci można podziwiać w holu przedszkola 🙂

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email