20260527_113309

FESTYN INTEGRACYJNY „ZIELONO MI” W KONARZEWIE

Dziś Słoneczka wybrały się na festyn do Konarzewa. Tam czekało na nas wiele atrakcji i smakołyków. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie 😉

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email